γραφεια ντετεκτιβ — https://detectiv.gr/. ΓΡΑΦΕΙΑ ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ Οι υποψήφιοι στις εκλογές του ΤΕΕ | ΘΕΣΣΑΛΙΑ :

Οι υποψήφιοι στις εκλογές του ΤΕΕ | ΘΕΣΣΑΛΙΑ : ΓΡΑΦΕΙΑ ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ

ΔΙΑΒΑΣΤΕ την ανακοίνωση, ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ όπως έφτασε στο e-Volos.gr

Στις κάλπες θα προσέλθουν  την Κυριακή 24 Νοεμβρίου 2013, μοιχεια τα 1688 μέλη του ΤΕΕ Μαγνησίας, προκειμένου να εκλέξουν τα όργανα διοίκησής τους τόσο σε τοπικό όσο και σε κεντρικό επίπεδο. Οι εκλογές στο ΤΕΕ που θα διεξαχθούν από τις 8.00 το πρωί  μέχρι τις 7.00 το βράδυ, ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ που θα κλείσουν οι κάλπες.

Ειδικότερα για την ανάδειξη της 47μελούς Αντιπροσωπείας του ΤΕΕ Μαγνησίας  θα συμμετέχουν στην εκλογική διαδικασία έξι συνδυασμοί οι οποίοι θα διεκδικήσουν την ψήφο των 1688 μελών του.

 

Πρόκειται για τους  «Αυτόνομους Μηχανικούς Μαγνησίας», ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΑΘΗΝΑ τη «Δημοκρατική Κίνηση Μηχανικών — Ενωτική Πρωτοβουλία», ιδιωτικοι ντετεκτιβ αθηνα τιμες τη «Δημοκρατική Πανεπιστημονική Κίνηση Μηχανικών»,  τη «Δημοκρατική Συμπαράταξη Μηχανικών», ιδιωτικοι ντετεκτιβ αθηνα τιμες το «Ενιαίο Μέτωπο Μηχανικών» και τη «Συμπαράταξη Ανατ ροπής».

 

Παράλληλα για την εκλογή του Πειθαρχικού Συμβουλίου Μαγνησίας θα συμμετάσχουν πέντε παρατάξεις και ειδικότερα οι «Αυτόνομοι Μηχανικοί Μαγνησίας», η «Δημοκρατική Κίνηση Μηχανικών — Ενωτική Πρωτοβουλία», ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΤΙΜΕΣ η «Δημοκρατική Πανεπιστημονική Κίνηση Μηχανικών»,    η «Δημοκρατική Συμπαράταξη Μηχανικών» και η «Συμπαράταξη Ανατ ροπής».

 

Σημειώνεται πως ο αριθμός των Μελών της Αντιπροσωπείας του ΤΕΕ που αντιστοιχεί σε κάθε Περιφερειακό Τμήμα  και τις εξομοιούμενες με Τμήματα Περιφέρειες  όπως προσδιορίσθηκε με την υπ’ αριθμ. Α2/Σ17/2013  απόφαση της Διοικούσας Επιτ ροπής του ΤΕΕ είναι για το Τμήμα Νομού Μαγνησίας  3. Ο αριθμός των Μελών της Αντιπροσωπείας κάθε Περιφερειακού Τμήματος  όπως καθορίστηκε με την υπ’ αριθμ. Α2/Σ17/2013 απόφαση της Διοικούσας Επιτ ροπής του ΤΕΕ είναι για το Τμήμα Νομού Μαγνησίας 47.

 

Οι σταυροί προτίμησης που μπορεί να βάλει ένας ψηφοφόρος στο ψηφοδέλτιο της Αντιπροσωπείας του ΤΕΕ είναι  για κάθε Τμήμα ή εξομοιούμενη με Τμήμα περιφέρεια  όπως το Τμήμα Νομού Μαγνησίας  είναι 2.

Ακόμα μπορεί να βάλει και μέχρι τρεις (3) σταυρούς προτίμησης σε υποψήφιους άλλων Περιφερειών του ίδιου συνδυασμού.

Για τα λοιπά όργανα του ΤΕΕ το ανώτατο όριο σταυρών προτίμησης για την  Αντιπροσωπεία Τμήμα Νομού Μαγνησίας  είναι 16.

β) Δύο (2) σταυροί για το Ανώτατο Πειθαρχικό Συμβούλιο.

γ) Τρεις (3) σταυροί για τις Επιστημονικές Επιτροπές Ειδικοτήτων.

δ) Οκτώ (8) σταυροί για το Πειθαρχικό Συμβούλιο που εδρεύει στην Αθήνα και

ε) Τρεις (3) σταυροί για τα Πειθαρχικά Συμβούλια που εδρεύουν στην έδρα κάθε Περιφερειακού Τμήματος.

 

Υποψηφιότητες

για την Αντιπροσωπεία

του ΤΕΕ Μαγνησίας

 

1. «Αυτόνομοι Μηχανικοί Μαγνησίας»

ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ, ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΤΙΜΕΣ ΓΚΟΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, <a href="http://www.dimokrati Kiaristera.gr/»>ΔΗΜΑΡΕΛΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ, ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ, ΚΑΛΕΡΓΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, ΚΑΡΥΩΤΗ ΜΑΡΘΑ, ΚΑΤΣΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, ΚΟΝΤΟΒΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΜΕΛΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ, ΜΠΡΟΥΖΓΟΥ ΜΑΡΙΑ, ΝΑΡΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ, ΞΗΡΟΦΩΤΟΣ ΜΑΡΙΟΣ, ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ, ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ, ΠΕΡΙΒΟΛΑΡΗ ΦΩ ΤΕΙΝΗ, ΣΑΛΙΩΝ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ, ΣΚΑΓΚΟΣ ΗΛΙΑΣ, ΦΑΣΟΥΛΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ.

 

2. «ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ — ΕΝΩΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ»

ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ (ΈΦΗ), ΑΡΕΘΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, ΒΕΛΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΓΙΑΚΑΛΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ, ΓΙΑΛΑΜΑ ΕΙΡΗΝΗ, ΓΟΥΝΑΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ, ΔΕΡΒΙΣΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ, ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ, ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΖΑΠΑΝΤΗ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ, ΖΗΜΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, ΚΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ, ΚΑΛΕΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, ΚΑΛΛΕΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΚΑΛΤΣΟΓΙΑΝΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ, ΚΑΠΟΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΚΑΠΟΥΛΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ, ΚΑΠΟΥΡΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ, ΚΟΡΩΝΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ, ΚΟΥΤΣΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ, ΚΡΑΒΑΡΙΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ, ΜΑΝΤΖΙΡΗΣ ΆΓΓΕΛΟΣ, ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ, ΜΑΡΚΟΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ

ΜΗΛΑΚΑ ΚΥΡΑΤΣΩ, Μ ΠΕΚΑΣ ΗΛΙΑΣ, ΝΤΟΒΑ ΕΥΜΟΡΦΙΑ, ΝΤΟΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΠΑΠΑΔΑΜ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ, ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ, ΠΑΣΧΑΛΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ, ΣΑΜΑΡΑ ΦΑΝΗ, ΣΙΔΑ ΑΓΟΡΙΤΣΑ, ΣΙΜΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΣΟΥΡΛΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ, ΣΠΑΘΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΣΤΕΡΓΙΑΝΟΣ ΠΕΤΡΟΣ, ΤΕΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΤΣΙΡΝΟΒΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ, ΤΣΙΡΝΟΒΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ, ΤΣΙΩΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, ΤΣΟΛΑΚΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ, ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΝΑ.

 

3.«Δημοκρατική Πανεπιστημονική Κίνηση Μηχανικών»

 

ΑΣΛΑΜΠΑΝΤΖΙΔΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ, ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΓΕΩΡΓΙΑΔΗ ΑΡΙΣΤΕΑ, ΓΚΑΤΖΗ ΔΡΟΣΙΝΗ, ΚΑΜΠΕΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ, ΚΟΝΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ,

ΚΟΥΤΣΙΦΕΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ, ΠΑΠΑΔΟΥΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ, ΠΕΤΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ, ΡΑΜΑΝΤΑΝΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ, ΤΣΑΠΡΑΖΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ,

ΤΑΡΓΟΝΤΣΙΔΟΥ ΛΕΜΟΝΑ, ΦΑΛΑΓΓΑΡΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ.

 

4. «Δημοκρατική Συμπαράταξη Μηχανικών»

ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ, ΒΟΛΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΚΥΠΡΙΟΣ, ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ, ΖΑΧΑΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ, ΖΩΓΡΑΦΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ, ΚΑΛΠΟΥΡΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, ΚΑΡΑΜΑΡΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ, ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΣΑΜΑΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ, ΣΚΟΥΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΤΣΑΛΑΠΟΡΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΤΣΙΚΡΙΚΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, ΜΑΓΓΟΣ ΒΑΙΟΣ, ΝΙΖΑΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ, ΠΑΠΑΝΑΤΣΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ, ΧΑΡΛΑ ΦΩ ΤΕΙΝΗ, ΨΥΛΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ.

 

5. «Ενιαίο Μέτωπο Μηχανικών»

ΕΤΜΕΚΤΖΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ, ΛΕΤΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ.

 

6. «Συμπαράταξη Ανατ ροπής»

ΑΝΤΑΜΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ, ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ,ΒΕΝΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, ΓΑΡΓΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΓΑΡΓΑΛΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ, ΓΕΡΑΛΗ ΕΛΕΝΗ, ΓΙΑΜΑΚΟΥ ΦΩ ΤΕΙΝΗ, ΓΙΔΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΚΑΛΟΓΕΡΟΜΗΤΡΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ, ΚΑΝΕΛΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, ΚΑΝΕΛΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ, ΚΟΝΕ ΛΟΥΙΖΑ, ΚΟΣΜΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ, ΚΟΣΜΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ, ΚΟΥΚΟΥΣΕΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΕΛΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΜΑΝΟΥΣΑΚΗ ΗΛΕΚΤΡΑ, ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ, ΜΟΛΟΧΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, ΜΥΡΙΚΝΑ ΚΥΡΙΑΚΗ, ΜΥΡΩΝΙΔΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ, ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ, ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, ΣΑΧΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ, ΣΒΕΡΩΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ, ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ, ΣΚΥΡΓΙΑΝΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ, ΣΚΟΥΦΟΓΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ,

ΣΤΑΜΠΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΤΖΗΚΑ-ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΔΑΝΑΗ, ΤΣΑΓΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ, ΦΛΑΜΠΟΥΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ, ΦΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ, ΨΑΘΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ.

Υποψηφιότητες

για το Πειθαρχικό

Συμβούλιο του ΤΕΕ

Μαγνησίας

 

1. «Αυτόνομοι Μηχανικοί Μαγνησίας»

ΚΑΝΤΙΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ, ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

 

2. «ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ — ΕΝΩΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ»

ΓΑΛΛΕΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ,  ΘΕΟΦΙΛΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑΣ,  ΠΕΡΙΒΟΛΑΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ,  ΡΑΦΑΝΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ, ΧΑΤΖΗΕΥΦΡΑΙΜΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ, ΧΑΤΖΗΘΕΟΔΩΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, ΧΑΤΖΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

 

3.«Δημοκρατική Πανεπιστημονική Κίνηση Μηχανικών»

ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

 

4. «Δημοκρατική Συμπαράταξη Μηχανικών»

ΠΑΠΑΝΑΤΣΙΟΥ  ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ,  ΦΙΛΙΠΠΙΤΖΗΣ ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ

 

5. «Συμπαράταξη Ανατ ροπής»

ΜΠΕΖΑΝΤΕ ΧΡΙΣΤΙΝΑ, ΤΑΜΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, ΤΣΙΛΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ, ΤΡΙΜΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ